تصویر شاخص آموزش نصب بست گریتینگ

آموزش نصب بست گریتینگ

در این مقاله با آموزش نصب بست گریتینگ در خدمت شما عزیزان هستیم و به صورت کامل و جامع شما عزیزان را روش بسیارساده و آسان و سریع و در عین حال کاملا مطمئن بست گریتینگ یا کلمپ گریتینگ آشنا مینماییم.

همانطور که میدانید بست یکی از روش های نصب گریتینگ به شمار میرود که در بخش مرتبط با روش های نصب گریتینگ به صورت کامل به انواع روش ها در نصب گریتینگ پرداخته و توضیحات کامل و جامعی را خدمت شما عزیزان ارائه داده ایم.

همچنین شما عزیزان میتوانید در بخش بست گریتینگ یا کلمپ گریتینگ اطلاعات مورد نیاز در خصوص بست گریتینگ را بدست آورید.

خب بعد از مقدمه ای که در بالا به آن اشاره نموده ایم نوبت آموزش نحوه بستن بست گریتینگ میباشد. همانطور که میدانید اساس و پایه کار بست یا همان کلمپ گریتینگ به صورت پیچ و مهره بوده و در کل از چهار قطعه تشکیل شده است که شما عزیزان با قرار دادن گیره ها در بالا و پایین گریتینگ و محل مورد نصب که میتوانید یک گریتینگ دیگر باشد و شما قصد آن را دارید که دو گریتینگ را به یکدیگر متصل کنید و یا قرار است بر روی حاشیه و چهارچوبی که قرار است گریتینگ به آن متصل شود قرار داده و پیچ و مهره را به صورت کامل و محکم میبندید به صورتیکه هیچ گونه جای لرزش و لغزشی در مکان اتصال برای گریتینگ وجود نداشته باشد.

در زیر تصویر نمونه ای از بست گریتینگ یا در اصطلاح همان کلمپ گریتینگ را مشاهده مینمایید که به وسیله گالوانیزه روکش شده است تا مقاومت آن را افزایش دهد. امروزه از ورقه های استیل نیز برای ساخت بست استفاده میشود که البته قیمت تمام شده بالاتری نسبت به کلمپ های با روکش گالوانیزه دارند.

تصویر آموزش نصب بست گریتینگ

آموزش نصب بست گریتینگ

برای درک بیشتر شما عزیزان کلیپ نحوه آموزش نصب بست گریتینگ را برای شما عزیزان تهیه نموده و در سایت مرجع ویدیو های ایرانی آپارات برای شما قرار داده ایم که میتوانید با مراجعه به سایت آپارات در صفحه مرتبط با سایت ایران گریتینگ تمامی فیلم های مرتبط با گریتینگ را مشاهده نمایید و یا با کلیک بر روی آموزش نصب بست گریتینگ به صورت مستقیم به بخش مورد نظر رفته و کلیپ ما را تماشا نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =