تصویر قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ

در این بخش شما عزیزان را با قیمت گریتینگ و فاکتورهای لازم در خصوص تعیین آن آشنا مینماییم.

در ابتدا باید خاطر نشان کنیم به دلیل اینکه گریتینگ یک محصول از پیش ساخته نبوده و مانند یک سری از محصولات تولیدی به صورت سری تولید نمیشود و به صورت اختصاصی و با توجه به سفارش مشتریان عزیز ساخته و تولید میشود نمیتوان مانند سایر محصولات برای آن یک قیمت واحد در نظر گرفت.

مراحل قیمت گذاری گریتینگ بدین صورت است که ابتدا توسط مشتری گریتینگ مورد نظر سفارش داده میشود و متراژ و میزان تحمل بار آن تعیین میشود سپس با توجه به مکان مورد نظری که قرار است گریتینگ در آن نصب شود نوع مواد اولیه و همچنین پوشش نهایی برای ساخت و تولید گریتینگ مورد ارزیابی قرار گرفته و همجنین نحوه و نوع جوش و اتصالی که قرار است در تولید به کار رود انتخاب میشود که شایان ذکر است اشاره نماییم که تمامی این مراحل گفته شده توسط کارشناسان و متخصصان این امر انجام میشود تا بهترین و کارامدترین نوع گریتینگ برای مشتریان عزیز تولید و ساخته شود.

یکی دیگر از فاکتورهای اساسی در قیمت گریتینگ را میتوان قیمت روزانه آهن آلات دانست که نوسانات بسیاری دارد. از این رو نمیتوان به صورت واحد بر روی گریتینگ قیمت گذاشت.

از این رو شما مشتریان عزیز برای بدست آوردن قیمت گریتینگ مورد نظر خود با کارشناسان مربوطه تماس حاصل مینمایید و مشخصات کامل گریتینگ مورد نظر خود را که کارشناسان از شما سوال میپرسند را به آنها داده و سپس بعد از بررسی فاکتورهای گفته شده در بالا استعلام قیمت گریتینگ شما را اعلام مینمایند.

در این سایت و در بخش مربوط به استعلام قیمت گریتینگ شما عزیزان میتوانید فرم مربوط به استعلام گریتینگ را مشاهده نموده و دانلود نمایید و سپس بعد پر نمودن فرم مورد نظر با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و اقدام به دریافت قیمت گریتینگ مورد نظر خود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =