بست گریتینگ یکی از انواع روش های نصب گریتینگ می باشد که در این جا به معرفی کامل آن می پردازیم و مزایا و معایب آن را نام می بریم. در ابتدا باید به این نکته اشاره نماییم که بست گریتینگ را بیشتر در مکان هایی مورد استفاده قرار می دهند که قرار است گریتینگ را به صورت موقت نصب نمایند و یا اینکه هر از چندگاهی نیاز به برداشتن گریتینگ و قرار دادن مجدد آن باشد برای درک بهتر این مطلب یک مثال میزنیم. گریتینگ های نصب شده در معابر پارک ها و کارخانجات که بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه از داخل محافظ آنها زباله وارد می شود نیاز است که بعد از مدتی نظافت شود از این رو اگر به جای بست گریتنیگ از روشهای دیگر نصب مانند جوشکاری استفاده شده باشد مدت زمان بسیار زیادی زمان می برد و همچنین هزینه بسیار بیشتری نیز دارد.

حال که آشنایی مختصری با بست گریتینگ پیدا نمودیم لازم است که با طریقه کار و ساختمان داخلی آن آشنا شویم. برای درک بیشتر این مطلب تصویر نمونه ای از بست گریتینگ را برای شما عزیزان قرار داده ایم که همانطور که مشاهده می نمایید به وسیله گالوانیزه روکش شده است تا مقاومت بسیار بالاتری در مقابل شرایط جوی و رطوبت پیدا نموده و استقامت خود را در زمانهای طولانی نیز حفظ نماید.

نمونه ای از بست گریتینگ

نمونه ای از بست گریتینگ

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید اساس کار بست گریتینگ استفاده از پیچ و مهره می باشد که به وسیله رابط هایی که در قسمت بالایی آن قرار داده شده است و در خانه های شبکه ای گریتینگ قفل می شود و با سفت نمودن پیچ و مهره در جای خود محکم شده و گریتنیگ را محل مورد نظر ما به صورت کاملا محکم اتصال می دهد.

اتصال بست گریتینگ

اتصال بست گریتینگ

برای درک بیشتر شما عزیزان بست گریتینگ را در داخل خانه های مشبکی شکل قرار داده ایم که در تصویر بالا مشاهده می نمایید. در مقایسه با انواع روش های نصب گریتینگ می توان اذعان نمود استفاده از بست گریتنیگ علاوه بر سرعت بالاتر, هزینه بسیار کمتری نیز نیاز دارد و به راحتی در تمامی مکان ها بدون نیاز به بردن دستگاه خاصی قابل نصب شدن است و همانطور که در بالا اشاره نمودیم برای باز نمودن آن نیز زمان و هزینه بسیار کمتری در مقایسه با انواع روش های نصب دیگر مورد نیاز است.

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بست گریتنیگ و دیگر روش های نصب و همچنین آموزش باز و بست نمودن آن می توانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ گوی مشکلات و سوالات شما عزیزان باشند.