ساخت و تولید گریتینگ

تولید گریتینگ

تولید گریتینگ  در تناژ بالا

یکی از پروژه های در حال انجام توسط شرکت ساخت و تولید گریتینگ با روکش گالوانیزه گرم برای استفاده در کف کارخانه و درپوش جوی های اطراف محیط کارگاه میباشد. شایان ذکر است که گریتینگ گالوانیزه در اصل همان  گریتینگ فلزی میباشد, گریتینگ ها را بعد از ساخت و مونتاژ نهایی به بخش کنترل کیفی ارجاع میدهند در بخش کنترل کیفی گریتینگ ها از تمامی جهات و انواع استانداردهای موجود در صنعت ساخت گریتینگ مورد ارزیابی قرار میگیرند و سپس به سالن گالوانیزه فرستاده میشوند تا در این بخش به وسیله گالوانیزه روکش شوند.

تولید گریتینگ گالوانیزه به این جهت در صنعت ساخت گریتینگ رونق پیدا کرده است و توجه بسیاری از افراد را به خود معطوف کرده است که در مقایسه با سایر گریتینگ ها از مقاومت بسیار بالاتری نسبت به رطوبت برخوردار است و عمر گریتینگ را در حد قابل قبولی افزایش میدهد. همچنین با روکش نمودن به وسیله گالوانیزه, گریتینگ از ظاهر بسیار زیباتری برخوردار میشود. در زیر تصویری از گریتینگ گالوانیزه  را بعد از ساخت و روکش مشاهده مینمایید که در بسته بندی های مخصوص آماده ارسال به مکان مورد نظر میباشند:

تولید گریتینگ گالوانیزه

تولید گریتینگ گالوانیزه

 

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید بعد از مونتاژ نهایی و کنترل کیفی به سالن گالوانیزه ارسال شده و بعد از روکش شدن مراحل تولید و ساخت گریتینگ گالوانیزه به پایان رسیده است و آماده تحویل و نصب در محل مورد نظر میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساخت انواع گریتینگ و نصب آنها در محل مورد نظر خود میتوانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را مطرح نمایید و در صورت نیاز سفارشات خود را به کارشناسان فروش ما ارائه دهید تا در سریعترین زمان ممکن و با رعایت بالاترین استانداردها در صنعت تولید گریتینگ اقدام به ساخت و تحویل سفارشات شما در مکان مورد نظر شما نماییم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =