ساخت گریتینگ پله

گریتینگ پله مضرس

یکی دیگر از کاربردهای گریتینگ استفاده از آن برای ساخت انواع پله می باشد. گریتینگ پله را می توان هم به صورت موقت و هم به صورت دائم بنا نمود. یکی از مزایای بسیار بزرگ گریتینگ پله و دیگر پله های فلزی نسبت به پله های ساخته شده با مصالح ساختمانی این است که فضای بسیار کمتری را اشغال نموده و با هر شکل و قوسی که مدنظر باشد ساخته می شود.

گریتینگ پله را همانطور که از نامش پیداست از قطعات ساخته شده گریتینگ و مونتاژ آنها به یگدیگر می سازند. که در مکان هایی که قرار است از آن به عنوان ثابت و دائمی استفاده نمایند به وسیله جوشکاری در محل مورد نظر خود آن را نصب می نمایند و در جاهایی که قرار است از گریتینگ پله به صورت موقت استفاده نمایند معمولا از پیچ و مهره استفاده می نمایند البته این نکته شایان ذکر است که پیچ و مهره در مکان هایی باید استفاده شود که بار اعمالی بر پله ها کم بوده و تنها برای تردد افراد از آن ها استفاده شود.

نمونه ای از گریتینگ پله

نمونه کار گریتینگ پله

در تصویر بالا نمونه ای از گریتینگ پله ساخته شده را مشاهده می نمایید که از روکش گالوانیزه گرم برای بالا بردن بیشتر مقاومت آن در برابر شرایط محیطی و جوی استفاده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش توضیحات در خصوص گریتینگ پله موجود در سایت مراجعه نمایید و در صورت نیاز با کارشناسان مربوطه شرکت تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را مطرح نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 6 =