گریتینگ آشغالگیر

در این بخش از نمونه کارها بیشتر از آنکه به نمونه کارها در زمینه تولید گریتینگ آشغالگیر بپردازیم قصد داریم تا شما عزیزان را به صورت کامل و جامع با این محصول پرطرفدار آشنا نماییم.

یکی دیگر از گریتینگ ها که امروزه کاربرد بسیاری پیدا نموده است گریتینگ آشغالگیر میباشد. در گذشته از محصولات مشابه به وفور در این زمینه استفاده میشد ولیکن امروزه با توجه به حسن ها و برتری هایی که گریتینگ به محصولات مشابه خود پیدا نموده است در این بخش نیز به صورت جدی از دیگر محصولات پیشی گرفته و به سرعت در حال جایگزینی آن با دیگر محصولات میباشند.

قبل از ادامه بحث در خصوص پروژه ها و نمونه کارهای انجام شده در خصوص تولید گریتینگ آشغالگیر بد نیست تا شما عزیزان را کاربردهای آن آشنا نماییم.

همانطور که از نامگذاری بر روی این گریتینگ میتوان پی برد هدف از ساخت آن مانع شدن از ورود آشغال در مکان مورد نظر است که این مکان امروزه بیشتر کانال ها و مجراهای آبی بوده که میتوان به عنوان مثال ساده ترین آنها یعنی جوی های آبی که در خیابان ها به وفور یافت میشود را اشاره نمود که در مکان هایی که قرار است آب به داخل لوله ها و یا مکان هایی که قرار نیست آشغالی در آن یافت شود هدایت میشود از گریتینگ آشغالگیر استفاده مینمایند.

گریتینگ آشغالگیر را میتوان هم به صورت ثابت و هم به صورت متحرک و با توجه به نیاز مشتری با مش بندی های گوناگون ساخته و تولید نمود.

در زیر تصویر نمونه ای از یک گریتینگ آشغالگیر را خدمت شما عزیزان قرار داده ایم.

تولید گریتینگ آشغالگیر گالوانیزه

تصویر نمونه ای از یک گریتینگ آشغالگیر

در بالا نمونه ای از یک گریتینگ آشغالگیر را مشاهده مینمایید که برای کناره های حوضچه آبی ساخته و تولید شده است و به وسیله گالوانیزه روکش شده است تا مقاومت بالاتری را برای آن به ارمغان داشته باشد.

در زیر به برخی دیگر از کاربرد گریتینگ آشغالگیر به صورت موردی اشاره مینماییم:

درپوش کانال های شهری و روستایی

جوی های آب

کانال های فاضلاب

اطراف استخر

کانال شستشوی آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها

محوطه تراس و بالکن

سرویس های بهداشتی

در این شرکت انواع پروژه ها و نمونه کارها در خصوص تولید و ساخت گریتینگ آشغالیگر صورت میپذیرد که شما عزیزان میتوانید در بخش تماس با ما موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و نمونه کار های موجود را در صورت نیاز درخواست نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال نمایند.