نصب گریتینگ

نصب گریتینگ

نصب گریتینگ

در این بخش قصد داریم تا شما عزیزان را روش های نصب گریتینگ آشنا نماییم و در خصوص انواع روش های نصب اطلاعات کافی را در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.

شایان ذکر است که در این بخش سعی بر آن نموده ایم تا مهمترین روش ها و رایج ترین راه های نصب گریتینگ را خدمت شما عزیزان شرح دهیم که در زیر به صورت موردی به بررسی آنها پرداخته ایم:

1- نصب گریتینگ به روش جوش کاری:

در این روش گریتیگ مورد نظر در محل نصب به صورت ثابت به اتصالاتی که در مکان وجود دارد جوش میشود که در صورت نبود مکان هایی برای اتصال گریتینگ به آن باید مکان هایی برای اتصال گریتینگ به آن ساخته شود که این نوع نصب در مکان هایی که در ارتفاع وجود دارد و یا امکان بالا بردن دستگاه های جوش امکان پذیر نمیباشد کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.

2- نصب گریتینگ به روش بتون ریزی:

در این روش همانطور که از نامش پیداست از مصالح ساختمانی مانند بتون و سیمان استفاده می شود و روش کار به این طریق می باشد که بعد از قرار گیری گریتینگ در مکان مورد نظر بتون و یا سیمان بر روی لبه های گریتینگ ریخته شده و باعث ثابت شدن گریتینگ در مکان مورد نظر میباشد که امروزه از این روش کمتر استفاده میشود و دلیل آن نیز بسیار سخت بودن تعویض گریتینگ ها در صورت ایراد پیدا کردن می باشد و به عنوان یک روش کاملا ثابت از آن استفاده مینماید.

3- نصب گریتینگ به روش بست یا کلمپ:

یکی از بهترین روش های نصب گریتینگ همین روش استفاده از بست یا کلمب میباشد که در بخش مربوط به بست گریتینگ و همچنین کلمپ گریتینگ در دو مقاله به صورت کامل و جامع به توضیح در این خصوص پرداخته ایم در اینجا تنها به این توضیح اکتفا مینماییم که از این روش هم میتوان به صورت ثابت و هم به صورت موقت استفاده نمود. توضیحات جامع تر و کامل تر را میتوانید در بخشهای مربوطه که در بالا به آن اشاره نموده و لینک داده ایم مشاهده نمایید.