کلمپ گریتینگ

کلمپ گریتینگ همان بست گریتینگ میباشد که در اصطلاح به آن کلمپ نیز گفته میشود.

امروزه با پرکاربرد بودن گریتینگ ها و استفاده بسیار زیاد از آنها در صنایع گوناگون و شهرسازی استفاده از بست گریتینگ یا همان کلمپ گریتینگ نیز رواج بسیاری یافته است و طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است.

همانطور که میدانید برای نصب یک گریتینگ راه های گوناگونی وجود دارد که در بخش مرتبط با نصب گریتینگ انواع روش های نصب را به صورت کامل خدمت شما عزیزان شرح داده ایم در این بخش قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی از بهترین و سریع ترین راه های نصب گریتینگ آشنا نماییم.

تمام اجزای بست گریتینگ یا همان کلمپ گریتینگ

تمام اجزای بست گریتینگ یا همان کلمپ گریتینگ

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم راه های زیادی برای نصب گریتینگ وجود دارد که میتوان به روش جوش و جوشکاری گریتینگ در محل به رابط های مطمئن و همچنین روش بتون ریزی اشاره نموده که قبل از ابداع بست گریتینگ بیشترین کاربرد را برای نصب گریتینگ ها بر عهده داشتند. در مقاله نصب گریتینگ به صورت کامل و جامع به مزایا و معایب هر کدام از روش های گفته شده در بالا پرداخته ایم. در این بخش تنها اشاره ای مختصر مینماییم و بیشتر تفاوت این دو روش با روش بست گریتینگ را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

کلمپ گریتینگ همانطور که در بالا تصویر آن را مشاهده مینمایید از چهار قطعه تشکیل شده است و همانطور که در شکل قابل مشاهده می باشد اساس کار آن بر پایه پیچ و مهره می باشد و با یک آچار به راحتی میتوان اقدام به نصب آن نمود در صورتیکه در روش های دیگر مانند بتون ریزی و جوشکاری همانطور که خود میدانید ابزارهای بسیار زیادی مورد نیاز می باشد حال اگر مورد نصب در مکانی با ارتفاع زیاد از زمین باشد مانند دور مخازن و یا در مکانی که امکان دسترسی به برق امکان پذیر نباشد زحمت کار دو چندان می شود.

بست گریتینگ که در اصطلاح به آن کلمپ نیز گفته می شود به آسانی قابلیت نصب را داشته و نیاز به دانش خاصی نیز ندارد و تمامی افرادی که آچار به دست گرفته اند به راحتی میتوانند این روش آسان نصب را فرا گیرند.

در مقاله مربوط به بست گریتینگ هم میتوانید موارد مفیدی را در این زمینه مشاهده نمایید مانند روکش های گوناگون بست گریتینگ که به روش گالوانیزه باعث بالا رفتن مقاومت آن میشود و یا میتوان به وسیله استیل آنها را ساخته و تولید نمود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مانند قیمت بست گریتینگ میتوانید در بخش تماس با ما موجود در سایت اقدام به ارائه درخواست خود نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به بهترین شکل اقدام به پاسخ گویی شما عزیزان نمایند.

شایان ذکر است شما عزیزان برای طریقه استفاده از بست گریتینگ میتوانید مقاله ما در خصوص آموزش نصب بست گریتینگ را مشاهده نمایید.