گریتینگ پله

برای ساخت پله و کف پله و پاگردها و ساختمان های صنعتی ومسکونی با توجه به آب وهوای غالب منطقه مورد استفاده وشرایط و محل نصب و… از گریتینگ پله فلزی استفاده میکنند.

گریتینگ های پله یکی دیگر از انواع گریتینگ ها میباشد که در این بخش به بررسی در این خصوص خواهیم پرداخت و اطلاعات مفیدی را در این خصوص سعی کرده ایم برای مشاهده شما عزیزان ارائه نماییم. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی و معرفی این محصول پرکاربرد بپردازیم.

این نوع از گریتینگ دارای وزن ایده آل و مقاومت بالا دربرابر بارهای متحمل شده و بارهای ضربه ای و فشار و در نتیجه استحکام بالایی دارد واین  جلوگیری از تجمع گازهای سمی و…میشود و به ورود و خروج هوا کمک می کند دربرابر تغییر شکل مقاومت زیادی از خود نشان می دهد و از زمین خوردن و لغزش هم جلوگیری می کند.

تصویر گریتینگ پله

نکته دیگر این است که این گریتینگ ها را میتوان در هر سایز انتخاب کرد و ساخت یک پله به چند قسمت اصلی تقسیم میشود که شامل گریتینگ و بغل پله و جلوپله می باشد .از بغل پله باری اتصال پله به بار استفاده میشود و از جلو پله برای بالا بردن مقاومت و استحکام و اصطحکاک وایمنی وحفاظت و…استفاده میشود وحتی مانعی برای لغزش میشود.

برای بالا بردن استحکام این نوع از گریتینگ ها میتوان آنها را به وسیله گالوانیزه روکش نمود تا در برابر رطوبت و شرایط بد جوی مقاومت بسیار بالاتری از خود نشان دهند. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش مرتبط با گریتینگ گالوانیزه مراجعه نموده و توضیحات کافی در این خصوص را کسب نمایید.

کاربرد پله های فلزی

منازل مسکونی

صنعت

راه پله و پاگرد ها

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در خصوص این محصول خدمت شما عزیزان ارائه نموده باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.