گریتینگ پله _001

گریتینگ پله

برای ساخت پله و کف پله و پاگردها و ساختمان های صنعتی ومسکونی با توجه به آب وهوای غالب منطقه مورد استفاده وشرایط و محل نصب و… از گریتینگ های پله فلزی استفاده میکنند. این نوع از گریتینگ دارای وزن ایده آل و مقاومت بالا دربرابر بارهای متحمل شده و بارهای ضربه ای و فشار و در نتیجه استحکام بالایی دارد واین  جلوگیری از تجمع گازهای سمی و…میشود و به ورود و خروج هوا کمک می کند دربرابر تغییر شکل مقاومت زیادی از خود نشان می دهد و از زمین خوردن و لغزش هم جلوگیری می کند.

نکته دیگر این است که این گریتینگ ها را میتوان در هر سایز انتخاب کرد و ساخت یک پله به چند قسمت اصلی تقسیم میشود که شامل گریتینگ و بغل پله و جلوپله می باشد .از بغل پله باری اتصال پله به بار استفاده میشود و از جلو پله برای بالا بردن مقاومت و استحکام و اصطحکاک وایمنی وحفاظت و…استفاده میشود وحتی مانعی برای لغزش میشود.

کاربرد پله های فلزی

با توجه به موارد گفته شده در بالا در این بخش به معرفی مختصری از کاربردهای گریتینگ می پردازیم. که می توان به مواردی چون منازل مسکونی, صنعت, راه پله و پاگرد ها اشاره نمود. البته با توجه به خصوصیات گفته شده در خصوص گریتینگ پله می توان آن را در تمامی محل های مورد نظر خود نصب نمود.