اطلاعات فنی گریتینگ

سعی بر آن نموده ایم که اطلاعات کامل و جامعی در خصوص مشخصات گریتینگ و انواع آن و همچنین نوع جنس, کاربرد, پوشش, طریقه بارگذاری و استانداردهای لازم در خصوص گریتینگ را برای شما در این بخش به نام اطلاعات فنی گریتینگ فراهم نماییم. در ادامه مهم ترین این مباحث را مورد بحث قرار داده و توضیحات مختصری در این خصوص خدمت شما عزیزان ارائه میدهیم که شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر کدام با کلیک بر روی آن به بخش مورد نظر رفته و توضیحات کامل و جامعی را مشاهده نمایید.

اطلاعات فنی گریتینگ

کاربرد گریتینگ

از گریتینگ در مکان های بسیار زیادی و به منظورهای مختلفی استفاده میشود مانند پر کردن یک فظای خالی بر روی زمین,مسطح کردن مکان ها,ساخت انواع پله های صنعتی و اظطراری و … با کلیک بر روی کاربرد گریتینگ شما عزیزان میتوانید در بخش مربوطه اطلاعات بیشتری را در این خصوص کسب نمایید.

گریتینگ چیست

گریتینگ به سطوح مشبکی گفته میشود که نوعی شبکه فولادی است و آن را به وسیله تسمه یا میلگرد می سازند و یا ترکیبی از تسمه و میلگرد مانند تسمه در تسمه ,تسمه در میلگرد وغیره  به دلیل محاسن بسیار زیادی که دارد تمامی کارشناسان این امر را به این نتیجه رسانده است که علاوه از استفاده از گریتینگ در صنعت در بهینه سازی شهر و همچنین در صنعت ساختمان سازی نیز از آن استفاده نمایند

پوشش گریتینگ

پوشش گریتینگ علاوه بر زیبایی محصول یکی از واجبات گریتینگ برای با دوام نمودن بیشتر آن می باشد که از پوشش های گوناگونی می توان استفاده نمود.

بارگذاری گریتینگ

بعد از ساخت و مونتاژ گریتینگ و قبل از استفاده از آن در محل مورد نظر مهمترین قسمت روش صحیح بار گذاری گریتینگ می باشد که باید با دقت فراوان نسبت به محاسبه بارگذاری گریتینگ دقت نمود تا بتواند از بیشترین ظرفیت خود برای تحمل بار استفاده نماید.

استاندارد گریتینگ

هر محصولی برای رعایت بالاترین متد های ممکن در خود نیازمند استانداردهای مختلفی می باشد که گریتینگ نیز دارای استانداردهای گوناگونی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

نصب گریتینگ

یکی دیگر از موارد مهم در خصوص اطلاعات فنی گریتینگ طریقه نصب آن میباشد که در این زمینه نیز باید استانداردهای لازم صورت پذیرد و روشی مورد استفاده قرار بگیرد که علاوه بر کم هزینه و سریع بودن بهترین عملکرد را نیز از نظر ایمنی و استقامت داشته باشد.

وزن گریتینگ

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در اطلاعات فنی گریتینگ محاسبه وزن گریتینگ میباشد که در بخش مربوطه به همراه جداول مورد نیاز برای محاسبه وزن گریتینگ توضیحات لازم را خدمت شما عزیزان مطرح نموده ایم.