عکس تولید گریتینگ و مراحل ساخت آن
تولید گریتینگ و فرایند ساخت آن
فوریه 6, 2016
تصویر شاخص مشخصات گریتینگ را مشاهده میکنید.
مشخصات گریتینگ و بررسی انواع مسائل مرتبط با آن
می 29, 2019
نمایش همه
تصویر نصب بست گریتینگ

نصب بست گریتینگ

بست گریتینگ

یکی از روش های نصب گریتینگ در محل مورد نظر استفاده از بست گریتینگ یا همان کلمپ می باشد.

قبل از توضیح در مورد معرفی آن ابتدا به دو روش که بیشترین کاربرد در نصب گریتینگ را قبل از ساخت بست گریتینگ داشتند اشاره می نماییم:

جوشکاری: گریتینگ مورد نظر را بعد از انتقال به محل مورد نظر و بعد از قرار دادن به وسیله جوش در محل مورد نظر نصب می نماییم.البته شایان ذکر است نصب گریتینگ به وسیله جوش تنها در مواردی که اطراف محیط ما فلزی باشد امکان پذیر است.

بتون ریزی: در این روش اطراف محل نصب گریتینگ به میزان مشخص و محاسبه شده ای برداشته می شود و بعد از قرار دادن گریتینگ در محل نصب مورد نظر اطراف آنرا بتون ریزی می نمایند. البته شایان ذکر است این روش بیشتر در زمانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که گریتینگ بر روی زمین قرار است نصب شود به طور مثال نمی توان گریتینگ مورد استفاده در اطراف مخازن را به وسیله بتون ریزی نصب نمود.

حال بعد از بررسی دو مورد فوق زمان آن است که به توضیح در مورد رایج ترین و به صرفه ترین نوع نصب گریتینگ که همان استفاده از بست گریتینگ می باشد اشاره نماییم:

عکس بست گریتینگ

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید در اصل نوعی پیچ و مهره می باشد که با قرار گرفتن در بین دو گریتینگ و یا بین گریتینگ و محل نصب اقدام به ثابت کردن گریتینگ می نماید. بست گریتینگ بر خلاف دو روش ذکر شده در بالا بسیار کم هزینه بوده و سرعت نصب بسیار سریع تری را نیز دارد.در اینجا لازم است به برخی از ویژگی های آن اشاره نماییم:

خصوصیات و مزایای کلمپ یا همان بست

نصب آسان و راحت آن بدون هیج گونه آسیبی به پوشش گریتینگ

عدم وجود کارهای هزینه بر و وقت گیریمانند حفاری و جوشکاری و سوراخ کاری

راحت باز و بسته شدن آن و وقت گیر نبودن این روش

در هنگام تعمیر یک قسمت از گریتینگ نیاز به برهم زدن محیط نمی باشد و به آسانی با باز کردن بست گریتینگ می توان محل مورد نظر را باز نمود.

کیفیت بالا

قیمت مناسب

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوالی در این خصوص میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به پاسخگویی به شما عزیزان نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مرتبط با نصب گریتینگ و یا بارگذاری گریتینگ مراجعه نمایید و اطلاعات مفیدی را در خصوص انواع روش های کارگذاشتن گریتینگ در مکان مورد نظر به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + شش =