بارگذاری گریتینگ

بارگذاری گریتینگ به این معناست که گریتینگ به روشی بر روی محل نصب شود که بیشترین توان و ظرفیت تحمل بار را دارا باشد و در آن تغییر شکلی رخ ندهد و برای محاسبه بارگذاری گریتینگ و روش نصب گریتینگ میتوان نیروهای وارده بر سطح را به وسیله نرم افزارهای گوناگونی از جمله نرم افزار  کتیا آنالیز نمود که در نصب صحیح گریتینگ بار اعمال شده باید تنها بر روی تسمه های باربر وارد شود و نه تسمه های رابط. که کلا دو نوع کلی بارگذاری  داریم 1- بارگزاری متمرکز 2- بارگذاری گسترده.

در این بخش نگاهی گذرا و مختصر به این دو روش می اندازیم در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در این خصوص دارین می توانید سوالات خود را مطرح نموده تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن نسبت به پاسخ گویی اقدام نمایند و در خصوص روش های نصب میتوانید در بخش نصب گریتینگ اطلاعات کافی و جامعی را در این خصوص کسب نمایید.

بارگذاری گریتینگ

بارگذاری گریتینگ

در روش بارگذاری گریتینگ به صورت متمرکز همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید به صورتی گریتینگ را نصب می نمایند که فشار و وزن وارد شده بر روی گریتینگ به صورت متمرکز در مرکز آن اعمال شود.

در روش بارگذاری گریتینگ به صورت گسترده به صورتی گریتینگ را نصب می نمایند که اعمال بار بر روی یک نقطه متمرکز نمی شود بلکه بر روی کل سطح اعمال می شود. شایان ذکر است این روش های نصب نسبت به نوع فعالیت متفاوت بوده و این تفاوت به وسیله کارشناسان مجرب مورد بستگی قرار میگیرد.

البته توجه به این نکته نیز خالی از لطف نمی باشد که برای بردن بیشترین بهره از یک گریتینگ باید به تمامی نکات توجه نمود تا بتوان بهترین نوع گریتینگ را ساخت. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اطلاعات فنی گریتینگ مراجعه نموده و تمامی نکات لازم در ساخت گریتینگ را کسب نموده و اقدام به سفارش بهترین نوع آن برای محل مورد نظر خود نمایید.