گریتینگ گالوانیزه

در این بخش به بررسی گریتینگ گالوانیزه خواهیم پرداخت و شما عزیزان را با این محصول پرکاربرد آشنا خواهیم نمود.

در ابتدا به بررسی اصطلاح گالوانیزه کردم میپردازیم که میتوان به صورت زیر آن را برای آشنا نمودن شما عزیزان با این فرایند تعریف نمود:

گالوانیزه به مرحله ای گفته میشود که آهن یا فولاد را در یک ظرف مذاب برده و غوطه ور می کنیم و از این مواد مذاب یک حالت روکش مانند در فلز به وجود می آید که این لایه باعث مقاومت واستحکام گریتیک دربرابر ضربه, بار, خوردگی  و…میشود و از دو راه باعث ایمنی و محافظت فلز میباشد یکی از راه محافظت دربرابر هوا و دیگری حفاظت کاتدی فلز است.

تصویر گریتینگ گالوانیزه
گریتینگ گالوانیزه

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم گالوانیزه باعث افزایش استحکام در گریتینگ میشود که در این روش از گریتینگ فلزی استفاده می نمایند که در بخش مرتبط با گریتینگ فلزی اطلاعات کافی در این خصوص را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم.

دلیل قرار دادن گریتینگ با پوشش گالوانیزه در تقسیم بندی های انواع گریتینگ ها پرکاربرد بودن این محصول می باشد که امروزه در سطح بسیار وسیعی ساخته و تولید میشود و استقبال بسیار زیادی از این محصول میشود.

در زیر به بررسی انواع کاربرد این محصول می پردازیم شایان ذکر است هر روزه مشتریان این محصول در حال افزایش بوده و مشتریان زیادی خواستار این محصول می باشند که در مقایسه با محصولات مشابه خود دارای مزایای بسیار زیادی میباشد.

کاربردهای گریتینگ گالوانیزه گرم

مصارف صنعتی

مصارف ساختمانی

کشاورزی

آزمایشگاهها

پل های ماشین رو

مقاوم سازی پله ها

صنایع پتروشیمی, پالایشگاه

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موارد مرتبط با این نوع از محصول مانند قیمت گریتینگ گالوانیزه, نوع پوشش و وزن و سایر موارد مرتبط با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.