قیمت گریتینگ

در این مطلب شما عزیزان را با انواع فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در قیمت گریتینگ آشنا خواهیم نمود.

همانطور که از عنوان صفحه مشخص است نمی توان هزینه و مبلغ گریتینگ را به صورت کلی و بدون انجام محاسبات مشخص نمود. همانطور که گاهی اوقات افرادی در تماس با شرکت لیست قیمت انواع گریتینگ را به صورت کلی استعلام بها و ارزش و یا مبلغ کلی فاکتور قبل از تولید و ساخت می نمایند از این رو بر آن شدیم در این بخش به فاکتورهایی که در محاسبه قیمت یک گریتینگ می باشد نگاهی بیاندازیم:

در ابتدا باید به این مطلب اشاره نمود محاسبه قیمت گریتینگ به فاکتورهای بسیاری مرتبط می باشد قبل از هر چیز باید نوع گریتینگ درخواستی شما مشخص شود که گریتینگ ساده و یا گریتینگ خورشیدی مد نظر است و سپس نوع ساخت گریتینگ و یا همان مشخصات و اطلاعات فنی گریتینگ باید مشخص شود که از نوع تسمه در تسمه و یا تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد قرار است ساخته شود.

تصویر مبلغ و هزینه و قیمت گریتینگ
عکس و تصویر مبلغ و هزینه و قیمت گریتینگ

باید تمامی فاکتورها برای استعلام قیمت گریتینگ به صورت دقیق مشخص شود و با اطمینان و با توجه به سابقه طولانی مدت در ساخت گریتینگ باید به عرض برسانیم که بها داده شده اگر با دریافت کامل مشخصات صورت نگرفته باشد قابل استناد نمی باشد.

یکی از مهم ترین موارد در این خصوص و در بحث ساخت و تولید گریتینگ فلزی با روکش گالوانیزه مبلغ گالوانیزه و آهن می باشد که همانطور که خود بهتر می دانید مداوم در حال تغییر بوده و از ثبات قیمت برخوردار نمی باشد.

فاکتورهای اصلی و تاثیر گذار در هزینه و مبلغ گریتینگ

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارزش و بها انواع ورق و میلگرد و سایر محصولات فلزی به سایت آهن پخش مراجعه نمایید و از قیمت گذاری روز محصولات فلزی و متریال و مواد اولیه در ساخت و تولید گریتینگ فلزی آگاهی کامل را کسب نمایید.

از دیگر فاکتورهای استعلام هزینه گریتینگ می توان به نوع جنس گریتینگ, میزان پرت کار در هنگام برش, میزان وزن و تناژ گریتینگ درخواستی, میزان تحمل بار و یا همان ضخامت و ارتفاع تسمه, مشبندی یا همان ابعاد شبکه های داخلی گریتینگ اشاره نمود از این رو برای استعلام مبلغ دقیق گریتینگ خود میتوانید با محاسبه فاکتورهای بالا با شرکت تماس حاصل نموده و استعلام هزینه نهایی خود را دریافت نمایید و اگر قادر به محاسبه فاکتورهای استعلام هزینه و ارزش نهایی گریتینگ نمی باشید کارشناسان ما در این امر شما را یاری می نمایند.

شایان ذکر است شما عزیزان می توانید با دانلود نرم افزار محاسبه قیمت و وزن گریتینگ اطلاعات بسیار مناسبی را در این خصوص به دست آورید.

امیدواریم شناخت کافی در این خصوص را به دست آورده باشید و برای کسب اطلاع و استعلام مبلغ گریتینگ و هزینه ساخت و تولید محصول مورد نظر خود با مدیران فروش شرکت در تماس باشید.