تصویر نحوه ساخت گریتینگ

ساخت گریتینگ

در این مقاله با توضیحاتی در خصوص ساخت گریتینگ در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که میدانید گریتینگ ها نیز مانند هر محصول با کیفیت دیگری نیازمند استانداردهای خاص خود میباشند که در بخش استاندارد گریتینگ به این موضوع پرداخته و به صورت کامل و جامع خدمت شما عزیزان توضیحات لازم را عرض نموده ایم.

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم باید در ساخت گریتینگ استانداردهای لازم را رعایت نمود تا گریتینگ تولید شده ما از بالاترین کیفیت از نظرهای گوناگون مانند کارایی, ایمنی, زیبایی و غیره باشد.

امروزه با توجه به کاربردهای بسیار زیاد گریتینگ که در بخش کاربرد گریتینگ به توضیح در این خصوص پرداخته ایم ساخت گریتینگ نیز با مواد اولیه گوناگون و روشهای ساخت متفاوت انجام میشود.

امروزه گریتینگ ها را به روش های گوناگون مانند گریتینگ فلزی, گریتینگ مضرس, گریتینگ الکتروفورج, گریتینگ آلومینیوم, گریتینگ فایبرگلاس, گریتینگ کامپوزیت, گریتینگ استنلس استیل و موارد دیگر تولید مینمایند که در بخش انواع گریتینگ به صورت کامل خدمت شما عزیزان توضیحات مربوطه را ارائه نموده ایم.

حال بعد از مقدمات بالا لازم است به مراحل ساخت گریتینگ بپردازیم.

اولین اقدام برای ساخت گریتینگ طراحی گریتینگ با توجه به نیاز مشتری توسط کارشناسان مربوطه میباشد. چون همانطور که در بخش تولید گریتینگ به آن اشاره نمودیم گریتینگ ها محصولات از پیش تولید شده نبوده و با توجه به نیاز مشتری و بررسی انواع فاکتورهای گوناگون ساخته و تولید میشوند.

پس از طراحی مواد اولیه با توجه به نوع طراحی و فاکتورهای مشخص شده و ابعاد و اندازه های داده شده تهیه و برش داده میشوند.

پس از آن نحوه اتصال تسمه های رابط و تسمه های باربر به یکدیگر میباشد که با توجه به نوع مواد اولیه و نوع نیاز از مواردی مانند جوش الکترود, جوش co2 , الکتروفورج و موارد دیگر استفاده شده و تسمه های رابط و تسمه های باربر به یکدیگر متصل میشوند که در این بخش اندازه مشبندی و سایر موارد نیز مورد بررسی قرار میگیرد. شایان ذکر است که در مراحل تولید به وسیله جوشکاری بعد از پایان جوشکاری به وسیله دستگاه های سنگ باید اقدام به سنگ زنی مکان هایی که جوش خورده اند نمود.

بعد از مونتاژ تسمه ها در یکدیگر در این بخش توسط کارشناسان کنترل کیفیت گریتینگ از همه لحاظ مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته که این بررسی با توجه به استانداردهای روز جهانی در زمینه ساخت گریتینگ صورت میپذیرد.

بعد از بررسی نهایی و کنترل کیفیت محصول آماده ارسال میباشد که میتوان با توجه به مواد اولیه و همجنین نیاز مشتری گریتینگ را بعد از مونتاژ پوشش و یا روکش نمود که در بخش مربوط به پوشش گریتینگ به صورت کامل و جامع به توضیح در خصوص انواع پوشش های گریتینگ پرداخته ایم و در این بخش تنها به این نکته اشاره مینماییم که بهترین پوشش برای گریتینگ های فلزی استفاده از گالوانیزه گرم میباشد که علاوه بر زیبایی بخشیدن به گریتینگ از آن در مقابل شرایط جوی نامساعد و همچنین رطوبت محافظت نموده و مقاومت آن را تا حد چشمگیری افزایش میدهد.

مراحل بالا یک نگاه کاملا اجمالی به نحوه تولید گریتینگ بود و هدف ما آشنا نمودن شما عزیزان با مراحل ساخت گریتینگ بوده است باید به این نکته توجه نمود که با توجه به مواد اولیه و همچنین نوع کاربرد امکان اضافه نمودن مراحلی در بین مراحل گفته شده در بالا وجود دارد.

شما عزیزان همچنین میتوانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص گریتینگ و انواع آن در بخش تماس با ما موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و اقدام به مطرح نمودن سوالات خود نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین شکل اقدام به پاسخ گویی خدمت شما مشتریان عزیز نمایند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دو =