طریقه گالوانیزه کردن گریتینگ
گالوانیزه چیست و موارد استفاده آن
ژانویه 23, 2016
اخرین اخبار روز صنعت
فوریه 2, 2016
نمایش همه
معرفی بخش های گریتینگ

تصویر گریتینگ چیست

تعریف گریتینگ چیست

در این بخش به بررسی و تعریف گریتینگ خواهیم پرداخت و اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

گریتینگ یک قطعه فلزی از جنس های مختلف و در برخی موارد از جنس فایبر گلاس می باشد.گریتینگ کلمه لاتین می باشد و به معنی مشبک بودن و حالت خانه خانه های ریز می باشد که از ترکیب تسمه ها با هم و در برخی موارد ترکیب تسمه و میلگرد ساخته می شود و از دو بخش کلی تشکیل می شود که به تسمه های رابط و تسمه های باربر معروف می باشند همانطور که در بخش گریتینگ چیست به معرفی کامل این بخش پرداخته ایم اینجا تنها اشاره ای مختصر می نماییم.

تسمه های رابط وظیفه تنظیم فاصله بین تسمه های باربر و همچنین ثابت نگه داشتن آنها را به عهده دارند و در آسان تر کردن عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه نقش بسیار مهمی را دارند.

عکس از تعریف گریتینگ چیست
عکس و تصویر تعریف گریتینگ

تسمه های باربر بخش اصلی گریتینگ و وظیفه اعمال بار را بر عهده دارند و تمامی بار اعمالی بر گریتینگ بر آنها وارد می شود که با کم و زیاد کردن فاصله بین تسمه های گریتینگ می توان میزان تحمل بار را افزایش و کاهش داد که این امر مسبب انجام محاسبات به خصوصی است که باید توسط کارشناسان این امر صورت بگیرد.

آشنایی بیشتر با گریتینگ

بعد از شناخت و آشنایی با تعریف گریتینگ به زبان ساده نگاهی مختصر به کاربرد گریتینگ می پردازیم.از گریتینگ به صورت عمده در بخش صنعت استفاده میشود که با توجه به نوع محل استفاده و با هر شکلی می توان گریتینگ را ساخته و در محل نصب نمود.

شایان ذکر است که گریتینگ را به طرق مختلف میتوان در محل مورد نظر نصب نمود که بهترین نوع نصب گریتینگ استفاده از بست گریتنگ می باشد.

دلیل این انتخاب به خاطر آن است که در بقیه موارد نصب مانند بست به سادگی نمی توان گریتینگ را به دلایل مختفی از قبیل موقتی بودن, نیاز به تعمیر قسمتی از آن و غیره باز نمود و اقدام به تعویض آن نمود حال آنکه بست که به وسیله یک پیچ و مهره در محل نصب میشود بسیار ساده تر می توان اقدام به باز نمودن آن کرد تا آنکه به وسیله جوش در محل نصب شده باشد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت گریتینگ های تولیدی توسط این شرکت و دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص این محصول بسیار پرکاربرد و مقرون به صرفه با شرکت و متخصصان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =