عکس و تصویر شاخص سازنده گریتینگ را مشاهده نمایید.
سازنده گریتینگ در ایران
نوامبر 6, 2019
عکس گریتینگ تسمه در تسمه تصویر شاخص
گریتینگ تسمه در تسمه
دسامبر 3, 2019
نمایش همه
تصویر نصب گریتینگ به وسیله جوشکاری

عکس نصب گریتینگ به وسیله جوشکاری

نصب گریتینگ

نصب گریتینگ را می توان به روش های مختلفی انجام داد که به دو روش کلی نصب موقت و نصب ثابت تقسیم بندی می شوند.

در نصب موقت گریتینگ شما می توانید به راحتی گریتینگ ها را جا به جا نموده و آنها را انتقال دهید اما در نصب ثابت و دائمی گریتینگ امکان جا به جایی به سهولت امکان پذیر نمی باشد.

در زیر به بررسی این موضوع به صورت کامل خواهیم پرداخت و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به بخش مرتبط با بارگذاری گریتینگ مراجعه نموده و اطلاعات بیشتر در این خصوص را مشاهده نمایید.

شایان ذکر است در این مقاله ما به بررسی و طریقه و روش های مختلف بارگذاری گریتینگ فلزی خواهیم پرداخت و تمامی موارد مرتبط با این نوع از انواع مدل های گریتینگ می باشد.

همانطور که در بالا به روش های نصب این محصول اشاره نمودیم در زیر به بررسی دو مورد از رایج ترین روش ها در بارگزاری آن اشاره خواهیم نمود.

نصب دائمی به روش جوشکاری

در این روش همانطور که می دانید محصول مورد نظر در مکان مورد نظر جوش داده شده و فیکس می شود و به دلیل اینکه امکان تعویض آسان یک بخش به دلایل مختلف مانند معیوب شدن به سادگی امکان پذیر نمی باشد مورد استقبال چندانی قرار نمی گیرد.

همچنین در ارتفاعات و مکان های بلند مانند دور مخازن در ارتفاع به دلیل سخت بودن انتقال دستگاه جوش و نبودن مکان کافی برای استحکام آن معمولا از این روش چندان استقبال نمی شود.

نصب موقت گریتینگ به وسیله کلمپ

در مقالات گذشته در خصوص بست گریتینگ به صورت کامل و جامع توضیح داده ایم که می توانید با مراجعه به آن بخش از خصوصیات این محصول کاربردی اطلاعات کافی را به دست آورید.

تصویر نصب گریتینگ به وسیله بست یا کلمپ
عکس و تصویر نصب گریتینگ به وسیله بست یا کلمپ

کلمپ یا همان بست گریتینگ امروزه به وفور در صنعت گریتینگ مورد استفاده قرار میگیرد.

در پایان به این نکته باید حتما اشاره نماییم که در هر صورت و استفاده از هر روشی در کارگذاری و کار گذاشتن گریتینگ باید تمامی امور توسط متخصصان این امر صورت پذیرد تا از وقوع حوادث غیر قابل جبران جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 16 =