پنل گریتینگ

یکی دیگر از انواع گریتینگ های موجود در صنعت ایران که امروزه به وفور از آن استفاده می شود پنل گریتینگ می باشد.

در این بخش به بررسی پنل گریتینگ فلزی با روکش گالوانیزه گرم خواهیم پرداخت و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

نحوه ساخت و تولید پنل گریتینگ به دو روش سنتی یا همان دستی و یا به وسیله اتوماتیک و با دستگاه های پیشرفته در این صنعت ساخت و تولید می شود.

باید به این نکته اشاره نمود که دستگاه های سازنده گریتینگ به دلیل محدودیت در ابعاد و اندازه نمی توانند تمامی ابعاد را تولید کنند که به همین دلیل اگر ابعاد و سایز گریتینگ مورد نظر بزرگ باشد باید اقدام به ساخت آن به وسیله دستی نمود و یا در صورت داشتن اشکال هندسی گوناگون آنها را برش داده و یا دستی تولید کرد.

در زیر تصویر نمونه ای از این محصول ساخته شده را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم:

تصویر پنل گریتینگ
عکس و تصویر پنل گریتینگ

از مزایای این نوع گریتینگ نسبت به سایر محصولات مشابه دیگر در این زمینه می توان به سهولت و آسانی در نصب آن, امکان تعویض قطعه ای از آن در صورت تخریب به آسانی, امکان بازیافت آن, دارای مقاومت بارگذاری بسیار بالا اشاره نمود.

پنل های گریتینگ در ابعاد گوناگون ساخته و تولید می شود که برخی از این ابعاد به دلیل رایج بودن و مصرف زیاد در صنایع گوناگون به صورت پیش ساخته در شرکت وجود دارد که شما عزیزان می توانید با استعلام این موضوع در صورت موجود بودن در وقت خود برای دریافت آنها صرفه جویی نمایید.

تمامی محصولات تولیدی در این شرکت با رعایت استاندارد های لازم در این زمینه ساخته و تولید می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

شما عزیزان می توانید در بخش مرتبط با انواع گریتینگ سایر محصولات تولیدی توسط این شرکت را مشاهده کنید.