گریتینگ استیل

زمانیکه گریتینگ های فولادی با روکش گالوانیزه گرم عمر زیادی ندارد و مقاومت و استحکام کافی را ندارد از گریتینگ استیل استفاده میکنیم.

تصویر گریتینگ استیل
گریتینگ استیل

در این بخش و در ادامه به بررسی این مدل از گریتینگ ها که نوعی دیگر از انواع گریتینگ میباشد خواهیم پرداخت. شایان ذکر است شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر گریتینگ ها به بخش مرتبط با انواع گریتینگ مراجعه نموده و اقدام به مقایسه و مشاهده خصوصیات و مزایا و کاربردهای مختلف آنها نمایید.

بیشترین کارآیی این نوع از گریتینگ در محیط های مرطوب و اسیدی و بسیار شرجی که رطوبت موجود دراین مکان ها باعث خورندگی و از بین رفتن این محصول نمیشود که درصنایع های مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و داروسازی و پله ها و… کاربرد دارد.

یک الویت که این نوع گریتینگ ها دارند در این است که از روکش گالوانیزه بی نیاز هستند و مقاومت و استحکام زیادی دارد البته باید دانست که از نظر قیمت از بقیه گریتینگ ها گرانتر است و از ورقه های استیل 304 بیشتر استفاده می شود و بهترین ورقه برای اینکار انتخاب شده است.

روش ساخت این گونه گریتینگ ها به این گونه است که تسمه های باردار و تسمه های غیر باردار باهم متصل  و پانچ میخورند و بعد عملیات جوش کاری با آرگون را انجام میدهند و بعد شبکه های استیل به وجود می آید.

انواع مختلف گریتینگ استیل

ساده

مدل دار

پله  ای

کابردهای این مدل از گریتینگ:

صنایع پتروشیم وپالایشگاه

زیر پایی

پاگرد صنعتی

کف معابر وخیابان

سکوهای نفت وگازی

پوشش کانال وجدول بندی خیابان ها

سوله های صنعتی

امیدواریم توانسته باشیم در این بخش اطلاعات کامل و جامعی را در خصوص این مدل از گریتینگ ها خدمت شما عزیزان ارائه نموده باشیم. در صورت داشتن هرگونه سوالی در این خصوص میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و سوالات خود را مطرح نمایید تا در صورت امکان و در سریع ترین زمان ممکن اقدام به پاسخگویی به شما عزیزان نماییم.