گریتینگ مضرس

در این بخش به بررسی یکی دیگر از انواع گریتینگ ها که با نام های گوناگون گریتینگ مضرس, گریتینگ دندانه دار و یا گریتینگ آجدار شهرت دارد خواهیم پرداخت و امیدواریم بتوانیم اطلاعات مفید و جامعی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

در زیر تصویر یکی از گریتینگ های مضرس را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم:

تصویر گریتینگ مضرس
گریتینگ مضرس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید تسمه ها به صورت دندانه دار یا همان مضرس ساخته و تولید می شود که باعث عدم سرخوردگی و لغزندگی افراد و ماشین آلات در مکان هایی که مواد لغزنده مانند روغن و یا مکان های سردسیری که امکان یخ زدگی وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

در زیر به عبارتی دیگر این محصول را برای درک بیشتر شما عزیزان از نحوه ساخت و کاربرد این محصول پرکاربرد قرار داده ایم.

گریتینگ مضرس یا گریتینگ دندانه دار یا گریتینگ آجدار:

نوع دیگر گریتینگ ها می باشد که به نام های مضرس یا دندانه دار یا آجدار معروف است و بیشتر در مناطق مرطوب و نمدار و کارگاه یا کارخانه جات هایی که چربی و رطوبت و مواد لغزنده بیشتری دارند برای جلوگیری از زمین خوردن افراد و کارکنان و حفظ سلامت و ایجاد اصطحکاک ازاین نوع گریتینگ ها در سطح زمین ومحل عبور و مرور افراد استفاده می کنند.حالا ما میتوانیم تسمه های  باربر یا رابط یا هردو را دندانه دار کنیم و بستگی به محیطی که هستیم و شرایطی که داریم نوع آن راانتخاب نماییم.

این روش را باید قبل از مرحله جوشکاری تسمه ها یا رابط ها را  با روش های خاص خود دندانه دار کنیم .

در بخش گالری تصاویر گریتینگ میتوانید تصاویر بیشتری را در این خصوص مشاهده نمایید.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما در تماس باشید.