اطلاعات فنی گریتینگ

در بخش اطلاعات فنی گریتینگ سعی بر آن نموده ایم که اطلاعات کامل و جامعی در خصوص مشخصات گریتینگ و انواع آن و همچنین نوع جنس, کاربرد, پوشش, طریقه بارگذاری و استانداردهای لازم در خصوص گریتینگ را برای شما عزیزان فراهم نماییم.

شما عزیزان می توانید اطلاعات مفیدی را در این خصوص در مقاله مرتبط با مشخصات فنی گریتینگ به دست آورید.

مباحث مختلفی همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم در صنعت گریتینگ وجود دارد که نمی توان به صورت یکجا در یک متن و مقاله در خصوص آنها صحبت نمود از این رو ما در سایت انواع اطلاعات لازم را در بخش های مختلف قرار داده ایم که شما عزیزان می توانید در زیر آنها را مشاهده نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص اطلاعات فنی گریتینگ می توانید با کارشناسان سایت در تماس باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

علاوه بر توضیحات مختصری که در زیر در خصوص اطلاعات فنی گریتینگ در سایت ایران گریتینگ قرار داده شده است شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر بخش اطلاعات تکمیلی را مشاهده کنید.

کاربرد گریتینگ : از گریتینگ در مکان های بسیار زیادی و به منظورهای مختلفی استفاده میشود مانند پر کردن یک فظای خالی بر روی زمین,مسطح کردن مکان ها,ساخت انواع پله های صنعتی و اظطراری و … در اینجا به برخی از مکان هایی که گریتینگ بیشترین استفاده را در آنها دارد اشاره می نماییم

گریتینگ چیست : گریتینگ به سطوح مشبکی گفته میشود که نوعی شبکه فولادی است و آن را به وسیله تسمه یا میلگرد می سازند و یا ترکیبی از تسمه و میلگرد مانند تسمه در تسمه ,تسمه در میلگرد وغیره  به دلیل محاسن بسیار زیادی که دارد تمامی کارشناسان این امر را به این نتیجه رسانده است که علاوه از استفاده از گریتینگ در صنعت در بهینه سازی شهر و همچنین در صنعت ساختمان سازی نیز از آن استفاده نمایند.

پوشش گریتینگ : پوشش گریتینگ علاوه بر زیبایی محصول یکی از واجبات گریتینگ برای با دوام نمودن بیشتر آن می باشد که از پوشش های گوناگونی می توان استفاده نمود.

بارگذاری گریتینگ : بعد از ساخت و مونتاژ گریتینگ و قبل از استفاده از آن در محل مورد نظر مهمترین قسمت روش صحیح بار گذاری گریتینگ می باشد که باید با دقت فراوان نسبت به محاسبه بارگذاری گریتینگ دقت نمود تا بتواند از بیشترین ظرفیت خود برای تحمل بار استفاده نماید.

استانداردهای گریتینگ : هر محصولی برای رعایت بالاترین متد های ممکن در خود نیازمند استانداردهای مختلفی می باشد که گریتینگ نیز دارای استانداردهای گوناگونی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.