گریتینگ الکتروفورج

گریتینگ الکتروفورج یک نوعی از گریتینگ می باشد که نام جوش مقاومتی هم بر روی آن گذاشته اند و هیچ ماده افزودنی در اتصال بین آن وجود ندارد وبسیار محکم می باشد و به روز ترین و جدیترین تولیدات گریتینگ می باشند.

تصویر گریتینگ الکتروفورج
گریتینگ الکتروفورج

در ساخت این نوع از گریتینگ از روش پیشرفته مکانیکی استفاده میکنند. اساس کار این نوع به این گونه است که جریان با ولتاژ بالا در حد 50000 تا  200000 را اعمال می کنیم وفشارهای بالای 100 تن باربر و رابط را با هم فورچ می کنند و بیشترین ابعادی که از این نوع تولید و طراحی و ساخته میشود در ابعاد 6 در 1 می باشد. این گریتینگ ها در کف پله, پله, دریچه ها, صنایع نفت, پتروشیمی, راهرو, پل و… کاربرد دارند وجنس های فولاد, مس, آلومینیوم, استیل و… هستند که ضخامتهای متغیری دارند.

در زیر به بررسی مزیت های این مدل از گریتینگ خواهیم پرداخت و شما عزیزان را با خصوصیات و مزایای این مدل از گریتینگ ها آشنا خواهیم نمود.

مزیت های گریتینگ الکتروفورج

سهولت و راحتی در برش کاری درمحل نصب

نداشتن اسپاتر برروی گریتینگ

نبودن کوچکترین درز و شکاف در محل اتصال باربر و رابط و به خوبی ذوب شده اند

زنگ زدگی در نقاط جوش به وجود نمی آید.

تنوع ضخامت زیادی دارد.

عرض تسمه در سایزهای مختلف موجود است.

وزن کم با مقاومت بالا.

زیبایی وطرح های متنوع.

همگونی ویک دست بودن شبکه ها.

هزینه پایین تر.

امیداوریم توانسته باشیم به خوبی شما عزیزان را با گریتینگ الکتروفورج آشنا نموده باشیم و اطلاعات کافی و جامعی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

شایان ذکر است شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش انواع گریتینگ ها از سایر محصولات تولیدی توسط این شرکت نیز آگاهی یافته و با مقایسه کاربردها و خصوصیات آنها اقدام به انتخاب بهترین نوع گریتینگ برای محل مورد نظر خود نمایید.