گریتینگ کانال

گریتینگ کانال یکی دیگر از انواع گریتینگ های تولید شده توسط این شرکت می باشد که در این بخش به بررسی خصوصیات و مزایا و مشخصات فنی آن خواهیم پرداخت.

این مدل از گریتینگ ها را با نام گریتینگ آب راه نیز نام می گذارند و کاربردهای بسیار زیادی امروزه در بخش های مختلف دارد که در زیر به معرفی آنها می پردازیم.

اصلی ترین بخش استفاده و کاربرد این گریتینگ ها در قسمت های آب رو می باشد که برای جلوگیری از ورود زباله های و اجسامی که جلوی حرکت روان آب را می گیرند و همچنین جلو گیری از سقوط و ورود انواع حیوانات و انسان ها و در سایزهای کانال های بزرگ عبور وسایل نقلیه به عنوان درپوش و پوشش کانال از گریتینگ کانال استفاده می شود.

در زیر تصویر نمونه ای از این محصول را می توانید مشاهده کنید:

تصویر گریتینگ کانال
عکس و تصویر گریتینگ کانال

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید این نوع گریتینگ های فلزی به دلیل ارتباط مستقیم که با آب و یا سایر مایعات دارند به دلیل اقزایش طول عمر آنها و جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی به وسیله گالوانیزه گرم پوشش و روکش می شوند.

کاربرد گریتینگ درپوش آب رو

در بالا به صورت کلی به بررسی کاربرد گریتینگ آبراه پرداختیم و برای درک بهتر چند مورد را به صورت جزیی در زیر خدمت شما عرض خواهیم کرد.

استفاده از این نوع گریتینگ در ورودی و انتهای رمپ ورودی به ساختمان ها و پارکینگ ها.

استفاده از آن در بخش های تاسیسات و موتورخانه ها.

در کف کارخانه جات و شرکت های تولید مواد غذایی و دارویی و بهداشتی و همچنین کارخانه های تولید مواد شیمیایی.

در استخر ها می توان در بخش های مختلف مانند زیر دوش آب, کنار استخر برای جمع آوری آب سر ریز استخر و در جکوزی از گریتینگ کانال استفاده نمود.

با توجه به مطالب بالا دیگر با کاربردها و مزایای این مدل از انواع گریتینگ آشنا شده اید.

برای سفارش این محصول می توانید با مدیران فروش شرکت در تماس باشید تا در ابعاد و اندازه های گوناگون با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب اقدام به ساخت و تولید محصول مورد نظر شما عزیزان نماییم.

با تشکر از همکاری شما عزیزان.

شرکت ایران گریتینگ تولید کننده انواع گریتینگ با روکش گالوانیزه گرم.