گریتینگ تسمه در چهار پهلو تابیده تصویر شاخص را می بینید.
گریتینگ تسمه در چهار پهلو
دسامبر 3, 2019
گریتینگ کامپوزیت تصویر شاخص را می توانید در سایت ایران گریتینگ مشاهده کنید.
گریتینگ کامپوزیت
دسامبر 5, 2019
نمایش همه
تصویر شاخص گریتینگ نرده و کاربرد آن به عنوان حفاظ محیط

عکس گریتینگ نرده و کاربرد آن به عنوان حفاظ محیط

گریتینگ نرده

یکی دیگر از کاربردهای گریتینگ که امروزه از آن به وفور استفاده می شود گریتینگ نرده می باشد.

این مدل از گریتینگ ها به دلیل بارگذاری کم و به عبارتی نبود فشار و وزن بر روی آنها لازم نیست که از گریتینگ تسمه در تسمه در ساخت و تولید آنها استفاده نمود می توان از گریتینگ تسمه در میلگرد و همچنین گریتینگ تسمه در چهار پهلو تابیده استفاده نمود تا از وزن تمام شده کمتری برخوردار بوده و مقرون به صرفه تر باشد.

البته در برخی از مکان ها با توجه به نیاز مورد نظر از گریتینگ تسمه در نیم تسمه نیز استفاده می شود.

همچنین به دلیل اینکه معمولا گریتینگ نرده در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است که به وسیله گالوانیزه مورد پوشش قرار بگیرد تا از عمر مفید بسیار بیشتری نسبت به گریتینگ بدون پوشش برخوردار باشد.

کاربردهای گریتینگ نرده

همانطور که گفته شده این مدل از گریتینگ ها که به تازگی در مبحث حفاظ و حفاظت مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل محاسن و مزایای مختلف مورد استقبال پیمانکاران قرار گرفته است و هر روزه به استفاده از آن در مکان های مختلف اضافه می شود.

از مزایا و نکات مثبت آن می توان به مواردی مانند نصب آسان این مدل از گریتینگ و همچنین به دلیل روکش گالوانیزه دارای عمر بسیار طولانی و مفید بوده و همچنین وزن تمام شده پایین آن و نیز امکان بازیافت محصول و ساخت و تولید آن در اشکال و ابعاد گوناگون اشاره نمود.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا می توان به جرات گفت می توان از این نوع از محصول در تمام مکان هایی که از نرده برای حفاظت ( چه از نظر سقوط اجسام و افراد و همچنین جلوگیری از ورود سارقین و موارد دیگر ) استفاده می کنند از این نوع محصول استفاده کرد.

بخواهیم به صورت جزیی به مواردهایی اشاره کنیم می توان به استفاده از گریتینگ نرده در تراس ها و بالکن ها, به عنوان حفاظ در اطراف محیط های ساختمانی و مسکونی و همچنین در باغ وحش ها اشاره نمود.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در خصوص یکی دیگر از کاربرد گریتینگ مورد استفاده در صنعت ایران در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

تصاویر این محصول

در زیر برخی از تصاویر این محصول را برای شناخت بیشتر شما عزیزان قرار داده ایم:

تصویر گریتینگ نرده و کاربرد آن برای چهارچوب درب
عکس گریتینگ نرده و کاربرد آن برای چهارچوب درب

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید به دلیل استحکام این محصول می توان برای بخش وردی و چهارچوب درب ورودی نیز از آن استفاده نمود.

تصویر و عکس گریتینگ نرده با مشبندی و چشمه زیاد
عکس گریتینگ نرده با مشبندی و چشمه زیاد

همانطور که در بالا به آن اشاره شد می توانید گریتینگ مورد نظر خود را در انواع ابعاد و اندازه ساخته و تولید نمایید در ساخت این محصول به دلیل اینکه فشار و وزن زیادی قرار نیست بر گریتینگ وارد شود مشبندی و چشمه گریتینگ به صورت زیاد محاسبه و ساخته شده است.

در خصوص مشبندی باید به این نکته اشاره نماییم که مشبندی یا همان چشمه به فاصله میان تسمه رابط و تسمه باربر گفته می شود که با توجه به میزان تحمل بار و بارگذاری گریتینگ توسط کارشناسان و متخصصان این امر مورد محاسبه و ارزیابی قرار گرفته و طراحی می شود.

برای درک بیشتر این موضوع تصویری از گریتینگ ساخته شده با مشبندی و چشمه کم را در زیر برای مشاهده شما عزیزان قرار میدهیم.

تصویر و عکس گریتینگ نرده با مشبندی کم
عکس گریتینگ نرده با مشبندی کم

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید فضای بین تسمه رابط و تسمه باربر بسیار کم گرفته شده است و این به دلیل تحمل بار زیاد بر گریتینگ نبوده و دلیل مشتری عزیز از سفارش با این خصوصیات جلوگیری از ورود حیوانات موزی به درون محیط مورد نظر خود بوده است.

امیدواریم اطلاعات مفیدی را توانسته باشید در این مقاله به دست آورید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در سایت گریتینگ تمامی مطالب مورد نیاز خود را به دست آورید.

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =