گریتینگ کامپوزیت تصویر شاخص را می توانید در سایت ایران گریتینگ مشاهده کنید.
گریتینگ کامپوزیت
دسامبر 5, 2019
گریتینگ آماده در ابعاد استاندارد.
گریتینگ آماده
سپتامبر 9, 2023
نمایش همه
تصویر ویدیو و فیلم نحوه تولید گریتینگ

ویدیو و فیلم نحوه تولید گریتینگ

در این بخش فیلم نحوه تولید و ساخت گریتینگ را برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این محصول پرکاربرد قرار داده ایم که در زیر می توانید فیلم نحوه تولید گریتینگ را مشاهده کنید.

شایان ذکر است قصد داریم تا به زبان فارسی و توضیحات کامل فیلم و ویدیوهای دیگری در خصوص گریتینگ و مسائل مرتبط با آن در سایت ایران گریتینگ قرار دهیم که به محض آماده شدن در داخل سایت قرار خواهد گرفت.

در ویدیوی بالا می توانید نحوه ساخت و تولید گریتینگ فلزی را مشاهده کرده و به درک بیشتری نسبت به شرکت ها و کارخانه های تولید کننده انواع گریتینگ برسید.

در مقالات بعد فیلم های نحوه پانچ زنی اتوماتیک و همچنین نحوه جوشکاری به صورت دستی و همچنین ماشینی یا همان الکتروفورج را نیز برای مشاهده و آشنایی بیشتر شما عزیزان قرار خواهیم داد.

در صورت نیاز به مطلب خاص می توانید با پشتیبانان سایت ایران گریتینگ در ارتباط بوده و موضوع مورد نیاز خود را مطرح نمایید در صورت امکان حتما به قرار دادن آن در سایت اقدام خواهد شد.

در پست های بعد سعی بر آن می کنیم تا فیلم های بیشتر در خصوص گریتینگ های مختلف را در سایت ایران گریتینگ برای مشاهده شده عزیزان قرار دهیم.

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان.

ایران گریتینگ .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =